Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2019/2020

22.24.2019

Rozpis kroužků – 2019/2020

den

kroužek

hodina

vedoucí

cena

pondělí

hlídání dětí

9:00 – 11:00

Jana Řezáčová

50,-/hod

 

rybáři

15:00 – 16:00

Miroslav Plucha

600,-

 

paličkování

15:00 – 16:30

Jitka Šírková

600,-

angličtina pro nejmenší

15:30 – 16:30

Lenka Cincibusová

1000,-

moderní tanec

16:00 – 17:00

Lenka Vacardová

600,-

3D tisk

16:00 – 17:30

Michal Svárovský

1000,-

 

 

 

 

úterý

klub-ko pro rodiče a děti

9:00 – 11:00

Jana Řezáčová

30,-

jak chutná příroda

13:30 – 14:45

Jitka Šírková

600,-

angličtina

14:00 – 15:00

Monika Vajsová

2000,-

volejbal

14:30 – 16:00

Lenka Cincibusová

600,-

vaření

14:30 – 16:00

Věra Šťastná

600,-

divadelní

15:00 – 16:00

Iva Kesnerová

800,-

pojďme ven, se svým psem

15:00 – 16:00

Jana Řezáčová

1000,-

badatelský

15:00 - 16:30

Nikola Košková

800,-

 

výtvarný

16:15 – 17:30

Lenka Klimtová

800,-

 

 

 

 

středa

hlídání dětí

9:00 – 11:00

Jana Řezáčová

50,-/hod

keramika

13:30 – 14:45

Lenka Cincibusová

1000,-

sklářský

13:30 – 15:00

Věra Šťastná

800,-

ukulele

13:00 – 14:00

Jiří Šefr

1000,-

trampská kytara I.

14:00 – 15:00

Jiří Šefr

1000,-

automodeláři

14:00 – 15:00

Zdeněk Škaloud

1000,-

vodácký

14:30 – 15:30

Jaromír Mach

800,-

 

automodeláři

15:00 – 16:30

Rudolf Šrámek, Jiří Košek

1000,-

keramika pokročilí

15:00 – 16:15

Jitka Šírková

1200,-

 

trampská kytara II.

15:00 – 16:00

Jiří Šefr

1000,-

zumba

16:00 – 17:00

Nikola Košková

600,-

trampská kytara III.

16:00 – 17:00

Jiří Šefr

1000,-

dračí doupě

16:00 – 18:30

Václav Vondra

800,-

horolezecký III.

16:00 – 17:30

Jana Řezáčová, Ivan Procházka

1400,-

horolezecký IV.

17:30 – 19:00

Jana Řezáčová, Ivan Procházka

1400,-

čtvrtek

hlídání dětí

9:00 – 11:00

Jana Řezáčová

50,-/hod

bylinářský rok

13:30 – 14:45

Jitka Šírková

600,-

loutkařský

13:30 – 14:30

Iva Kesnerová

600,-

cvičení s Lenkou

14:00 – 15:00

Lenka Cincibusová

600,-

jezdecký

14:30 – 17:00

Jana Hlubučková

1600,-

včelařský

14:30 – 15:45

Zdeněk Horna

600,-

deskové hry

15:00 – 16:30

Jiří Hanuš

600,-

angličtina - konverzace

15:00 – 16:00

Kim

1000,-

aerobik

16:00 – 17:00

Lenka Cincibusová

600,-

 

šikovné ruce

16:15 – 17:30

Lenka Klimtová

800,-

pátek

klub-ko pro rodiče a děti

9:00 – 11:00

Lenka Cincibusová

30,-

 

tkaní

13:00 – 14:30

Věra Šťastná

600,-

řezbářský I.

13:00 – 14:30

Zdeněk Horna

600,-

zahradnický

13:30 – 14:45

Jitka Šírková

600,-

horolezecký I.

13:00 – 14:30

Lucie Smolová, Martin Smola

1400,-

řezbářský II.

14:30 – 16:00

Zdeněk Horna

600,-

 

horolezecký II.

14:30 – 16:00

Lucie Smolová, Martin Smola

1400,-

orientální tance

14:00 – 15:00

Barbora Frintová

600,-

železniční modeláři

15:00 – 16:30

Michal Bareš

600,-

street dance

15:15 – 16:45

Barbora Frintová

800,-

geocaching

15:30 – 17:00

Miloslav Kafka

600,-

in-line bruslení

16:00 – 17:30

Karolína Lišková

1400,-

výtvarný ateliér

17:00 – 18:15

Barbora Frintová

1000,-

Podrobnější informace naleznete u jednotlivých zájmových kroužků v záložce  ZÁJMOVÉ KROUŽKY.